Hedefimiz en iyiyi yapmak | MERTİD
 
 Haberler

Hedefimiz en iyiyi yapmak

Gerek inşaat gerekse turizm alanında kariyerinde bir numara olan” Ulu Grup “yönetim kurulu Başkanı Osman Ulu MERTİD tarafından her ay düzenlenen Mersin Turizm İşletmecileri Derneği toplantı ve yemeğine katıldı

Gerek inşaat gerekse turizm alanında kariyerinde bir numara olan” Ulu Grup “yönetim kurulu Başkanı Osman Ulu MERTİD tarafından her ay düzenlenen Mersin Turizm İşletmecileri Derneği toplantı ve yemeğine katıldı.

HALDUN OKDEMİR

Ulu burada yaptığı konuşmada, “Hedefimiz her zaman en iyiyi en güzeli yapıp ülkemize kazandırmak olacaktır” dedi. MERTİD in çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten Osman Ulu Mersin’e kazandırdıkları ‘Ulu Resort Otel’in özellikle Mersin sahilinde yatak kapasitesi ile büyük bir boşluğu doldurduğunu söyledi.

Osman Ulu, ”Ulu İnşaat; geçmişinin deneyimi ile geleceğin yeniliğini bugünde buluşturarak, minimum zaman ve maliyetle maksimum kaliteyi aynı anda yakalamak hedefi ile yola çıktı” dedi. Ulu, “Antalya da, Türkiye de, dünyanın değişik bölgelerinde Kısa sürede çok önemli projeleri başararak, bize güvenen iş çevrelerinin güvenlerine layık olmayı başarıp, memnuniyetlerini kazandık. Bu duruma gelmemizde emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunarız. Verdiğimiz sözü mutlaka yerine getirdik ekibimizle başardık. Nice başarılara da hep beraber imza atacağız” diye konuştu.

ULU GRUP; İNŞAAT, TARIM VE TURİZM DALLARINDA FAALİYET GÖSTERİYOR

Ulu, “İnşaatta 25 yıllık tecrübe ve istikrar ile yurtiçi ve yurtdışında başarılarını ispatlayarak ULU Markasını yaratmış, aranılan firmalar arasında yerini almıştır. Topraksız Tarım faaliyetlerine 2010 yılında başlamış, ürettiği arılı domatesleri dünyanın birçok ülkesine ihraç ederek, dış ve iç piyasada aranılan, güvenilen bir marka olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. ‘’Turizm de de varız’’ diyebilmek için Mersin’in gizli cenneti Gülnar-Ortaburun Turizm Merkezinde bulunan Yanışlı Koyunu keşfederek, 600 yatak kapasiteli Ulu Resort Hotel’ i Akdeniz’in Saklı Cenneti olarak hizmetinize açılmıştır. Ulu Resort Hotel’ in konumu, bölgenin iklimi, denizi, doğası, otel odası, lobi, pastane, barlar, restoran ve toplantı salonlarının manzarası ve dekorasyonu, yemeklerin lezzeti ve hijyeni, animasyon- eğlence- aktivite, açık ve kapalı havuzu, su kaydırağı, spa merkezi, mini club ve daha birçok özelliği Ulu Resort Hotel’ i tatil cenneti yapmıştır. Yaptığı her işin en iyisini yapmaya odaklı Ulu Grup, Ulu Resort Hotel’ i marka hoteller arasına yerleştirecek vizyon ve misyona sahip olup, siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan onur duyacaktır. Tesisimizde tüm otel çalışanlarının kalite yönetimine katacağı değerler ile butik kalitede hizmet sunan en iyi otel unvanını önce bölgemizde daha sonra ülkemiz genelinde kazanmaktır. Misafirlerimizin, çalışanlarımızın ve şirket sahiplerimizin tümünün tesisimizden beklentilerini yüksek seviyede memnuniyet sağlamak ve kalitemizi daima üst seviyelere çıkarmaktır” şeklinde konuştu.
 Arkadaşına Gönder          


 
 Reklam
 
 
 İlçeler Hakkında
 


ANASAYFA İLETİŞİM SIK KULLANILANLARA EKLE FACEBOOK TWITTER GİZLİLİK İLKELERİ
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz. mertid.org.tr Copyright 2013-2020 Tüm hakları saklıdır.

URA MEDYA